niedziela, 21 czerwca 2015

Bookathon 2015

Tak, tak, to już dziś startuje nasz mały czytelniczy maraton! Dla niewtajemniczonych, jest to zabawa organizowana przez 3 niesamowite blogerki/vlogerki:

Ewelinę:http://EwelinaMierzwinska.pl/
Anitę: http://BookReviews.pl/ 
i Olgę: http://WielkiBuk.com/

Ja, oczywiście postanowiłam wziąć w nim udział, do czego i Was zachęcam. 7 dni, 7 wyzwań, przy czym przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i zmobilizowanie się do przeczytania choćby jednej czy dwóch książek w tym czasie. Jeśli macie ochotę przyłączyć się do zabawy, zapraszam na Facebooka, o TUTAJ gdzie można dołączyć do wydarzenia i gdzie publikowane są też wszystkie aktualności.

Jeśli chodzi o zasady tej zabawy, to nie będę ich tutaj szczegółowo opisywała, bo wszystko zostało już doskonale rozpisane u Eweliny, ale zdradzę tylko, że na każdy dzień tygodnia wybieramy jedną książkę, która odpowiada danemu wyzwaniu. W moim przypadku wygląda to tak:Dzień 1. Dokończ książkę, której nie dokończyłeś - "Najgorszy człowiek na świecie"
Dzień 2. Przeczytaj książkę, która czeka na ciebie od kilku lat - "Chłopiec z latawcem"
Dzień 3. Przeczytaj książkę z gatunku, po który najrzadziej sięgasz - poradnik "Obudź swoją kreatywność"
Dzień 4. Książka, którą wybrała dla ciebie inna osoba - "Bajki robotów"
Dzień 5. Przeczytaj książkę i obejrzyj jej filmową adaptację – „Igrzyska śmierci"
Dzień 6. Przeczytaj bestseller, którego jeszcze nie przeczytałeś - "Droga" Dzień 7. Przeczytaj w trakcie trwania BookAThonu 2015 ponad 1500 stron – z moich książek wychodzi 1512 

O moich postępach będę informowała na bieżąco na Magotowym profilu na Facebook'u i Instagramie, tutaj natomiast, dokonam podumowania w przyszłą niedzielę.

Trzymajcie kciuki i niech BOOK będzie z Wami ;)
Wasza Magota 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony mi czas!